binnenhuisadviseurs

60 specialisten in vloer, wand en raam

Sluiten

NL Label gordijnen

2e meter 50% korting

Geldig tot 31-07-2017

2e meter NL Label gordijnen 50% korting

Koop deze maand gordijnen van NL Label en ontvang daarbij 50% korting op elke 2e meter. Om ervoor te zorgen dat de gordijnen perfect voor het raam komen te hangen, meten wij deze bij je thuis in en komen wij ze ook ophangen.

Actievoorwaarden

  • Geldig op een ruime selectie van onze NL Label gordijnencollectie, bestaande uit meer dan 200 stoffen, elk in vele kleuren!
  • De actie geldt voor de stof, excl. confectiekosten

Maak nu een afspraak

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Ontdek de echte
binnenhuisadviseur bij u in de buurt

60 winkels gevonden.

Berg&Berg Driebergen

Traaij 139 , Driebergen
Email driebergen@bergenberg.nl

Berg&Berg De Bilt

Hessenweg 113-115 , De Bilt
Email debilt@bergenberg.nl

Jan Baars Interieurs

Nieuweweg 170 , Veenendaal
Email info@janbaarsinterieurs.nl

Vocking Interieur

Ambachtsweg 1 , Nieuwegein
Email info@vockinginterieur.nl

Sickmann Woninginrichting

Zoetelaarspassage 2 , Almere
Email info@sickmannwoninginrichting.com

Van den Oever Wonen en Slapen

Elzenhof 9 , Geldermalsen
Email info@oeverwonen.nl

Berg&Berg Amsterdam

Arena Boulevard 60 , Amsterdam
Email amsterdam@bergenberg.nl

Veldkamp Thuis

Stationsstraat 110 , Apeldoorn
Email info@veldkampthuis.nl

Hasker Kroon

Buikslotermeerplein 306 , Amsterdam-Noord
Email info@haskerkroon.nl

Van den Oever Lekker Wonen

Ridderstraat 3 , Gameren
Email info@vandenoeverlekkerwonen.nl

Van Haaren Woninginrichting

Ijsselstraat 4 , Oss
Email info@vanhaarenwoninginrichting.nl

MF Design

Julianaweg 139 , Volendam
Email info@mfdesign.nl

Berg&Berg Gorinchem

Westwagenstraat 25-29 , Gorinchem
Email gorinchem@bergenberg.nl

Woondecor Gouda

Lange Tiendeweg 80-84 , Gouda
Email info@woondecorgouda.nl

Huigen Wonen

Euromarkt 115-117 , Alphen aan den Rijn
Email info@huigenwonen.nl

CD Interieurs

Onsenoortsestraat 13 , Nieuwkuijk
Email info@cdinterieurs.nl

Jacobs Interieur

Sluisweg 4 , Malden
Email info@jacobs-interieur.nl

Veldkamp Wonen

Rondweg 74 , Wezep
Email info@veldkampwonen.nl

Berg&Berg Cruquius

Spaarneweg 24 , Cruquius
Email cruquius@bergenberg.nl

Berg&Berg Sliedrecht

Parallelweg 4 , Sliedrecht
Email sliedrecht@bergenberg.nl

Berg&Berg De Ster

Zuiderhoofdstraat 43 , Krommenie
Email krommenie@bergenberg.nl

Berg&Berg Hillegom

Hoofdstraat 47 , Hillegom
Email hillegom@bergenberg.nl

Berg&Berg Haarlem

Julianapark 30-32 , Haarlem
Email haarlem@bergenberg.nl

Berg&Berg Leiderdorp

Meubelplein 14 , Leiderdorp
Email leiderdorp@bergenberg.nl

Nouwens Wonen

Hoofdstraat 104 , Veghel
Email info@nouwenswonen.nl

Bronsvoord

Schoolstraat 10 , Bathmen
Email info@bronsvoord.nl

Berg&Berg Noordwijk

Lindenplein 7 , Noordwijk
Email noordwijk@bergenberg.nl

Piet Post

Dorpsstraat 61 , Castricum
Email info@piet-post.nl

Berg&Berg Haarbosch

Noorderlaan 15 , Dongen
Email info@haarbosch.com

Mobiel Interieur

Dijkweg 50 , Andijk
Email info@mobielinterieur.nl

De Gier

Goudsesingel 77 t/m 83 , Rotterdam
Email info@degierwonen.nl

Boxmeers Tapijthuis

St. Anthonisweg 6 , Boxmeer
Email info@boxmeerstapijthuis.nl

Breed Interieur

Middenweg 284 , Heerhugowaard
Email info@breedinterieur.nl

Binnenlandse Zaken

Laat 121 , Alkmaar
Email info@binnenlandse-zaken.nl

Van der Goes

Dorpsstraat 64 , Nootdorp
Email info@vandergoeswonen-slapen.nl

Berg&Berg Leidschendam

Weigelia 13 , Leidschendam
Email leidschendam@bergenberg.nl

Marco Marknesse Woonadviseurs

Oosteinde 14 , Marknesse
Email info@marcomarknesse.nl

Tapifloor

Rijksweg 136 , Gaanderen
Email info@tapifloor.nl

Ardesch Interiors

Welsummerweg 13 , Dalfsen
Email info@ardesch.nl

Berg&Berg Den Haag

Van der Kunstraat 175 , Den Haag
Email denhaag@bergenberg.nl

Schoone WOONwensen

Noordhaven 152a , Zevenbergen
Email info@schoonewoonwensen.nl

Covetex

Engelseweg 214 , Helmond
Email info@covetex.nl

Profita

Gestelsestraat 59 , Aalst-Waalre
Email info@profita.nl

Jaring de Wolff

Industrieweg 7a , St. Nicolaasga
Email info@jaring.nl

Wijnhoven Horst

Industriestraat 17 , Horst
Email info@wijnhovenhorst.nl

Eugelink Te Kortschot

Europalaan 117 , Winterswijk
Email textiel@citywonen.com

Gommeren Woninginrichting

Kade 11 , Roosendaal
Email info@gommerenbv.nl

Berg&Berg Het Binnenhuis

Gedempt Kanaal 105 , Middelharnis
Email middelharnis@bergenberg.nl

Berg&Berg Rockanje

Molendijk 2 , Rockanje
Email rockanje@bergenberg.nl

TMC Woonwinkels Bergen op Zoom

Van Konijnenburgweg 13 , Bergen op Zoom
Email tmcbergenopzoom@tmcwoonwinkels.nl

Seiger Wonen

Enschedesestraat 86 , Oldenzaal
Email info@seiger.nl

Spoormakers Interieur

Dorpstraat 51a , Heythuysen
Email

Blaauw Woonidee

Jelle van Damweg 19 , Jubbega
Email info@blaauw-woonidee.nl

Vinke Beilen

Dambroeken 2 , Beilen
Email info@vinke-beilen.nl

TMC Woonwinkels Kruiningen

Zandweg 1b , Kruiningen
Email tmckruiningen@tmcwoonwinkels.nl

TMC Woonwinkels Goes

Marconistraat 13 , Goes
Email tmcgoes@tmcwoonwinkels.nl

Vesta

Peizerweg 74 , Groningen
Email internet@vesta.nl

Koreman Interieur

Alvarezlaan 62 , Terneuzen
Email info@koremaninterieur.nl

Verdegem

Nieuwstraat 68 , Oostburg
Email info@verdegem.nl

Scherer

Hoofdstraat 140 , Uithuizermeeden
Email info@scherer.nl